Σχολικό έτος 2016-2017

Κανονισμός λειτουργίας Μαθητικών Κοινοτήτων

 

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές για την αξιοπρεπή διεξαγωγή των εκλογών και σε όσους διακρίθηκαν ευχόμαστε ουσιαστική θητεία με επίγνωση των υποχρεώσεων τους και αποτελεσματικότητα.

 

 

ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΜΕΛΕΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γκουντούφας Θάνος   (Γ1)

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Τσολακίδης Κώστας   (Γ5)

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Σακελλαροπούλου Κορίνα   (Β4)

ΜΕΛΗ:

  1. Ζούγουλος Μιχάλης  (Γ2)
  2. Γραμμενίδης Αλέξιος  (Γ2)
  3. Ανδρεάδης Παναγιώτης  (Β1)
  4. Ωραιοπούλου Χριστιάνα   (Β5)
  5. Ξαναλάτου Αθηνά   (Γ4)
  6. Κόλλιας Νίκος   (Α3)
  7. Πριμικύρη Ραφαέλα   (Γ4)
  8.  Βασιλάκης Δημήτρης   (Β1)
  9.  Σιγάλας Γιάννης  (Α4)
  10. Βλάχος Κώστας  (Γ2)
  11. Τσάμη Ευριδίκη (Γ5)
  12. Ωραιοπούλου Αιμιλία  (Β5)

   

 

ΠΕΝΤΑΜΕΛΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Α1   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Βασιλείου Μαρία

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Ζούγουλου Βίκυ

  ΤΑΜΙΑΣ:  Αγγελόπουλος Θράσος

       ΜΕΛΟΣ:  Γκιθκόπουλος Αριστοτέλης

       ΜΕΛΟΣ:  Γεράρδης Βασίλης

Α2   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Κωστάκου Αναστασία

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Κονταξής Αλέξανδρος

  ΤΑΜΙΑΣ:  Κωσταρά Βιργινία

       ΜΕΛΟΣ:  Κουσιαφές Παναγιώτης

       ΜΕΛΟΣ:  Αγγελίδης Βίκτωρας

Α3   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Κόλλιας Νίκος

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Μπινιάρη Βασιλική

  ΤΑΜΙΑΣ:  Ντόκος Νίκος

       ΜΕΛΟΣ:  Παναγοπούλου Ελισάβετ

       ΜΕΛΟΣ:  Μαλλιαρός Νίκος

Α4   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Παρθενίου Αθανασία

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Σεβαστού Γεωργία Ζωή

  ΤΑΜΙΑΣ:  Πλατιά Άλκηστις

       ΜΕΛΟΣ:  Ποργιώτη Ελένη

       ΜΕΛΟΣ:  Σγουρόπουλος Άγγελος

Α5   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Συλλαίου Άλκηστις

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:   Ψαραδέλλη Δήμητρα

  ΤΑΜΙΑΣ:  Στάθη Βασιλική

       ΜΕΛΟΣ:  Τίγκας Αλέξανδρος

       ΜΕΛΟΣ:  Φλαούνα Φαίδρα

Β1   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Βασιλάκης Δημήτρης

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Γενιτσαρίδη Βασιλεία

  ΤΑΜΙΑΣ:  Γκαλερίδης Δημήτρης

       ΜΕΛΟΣ:  Βιδάλη Φένια

       ΜΕΛΟΣ:  Αρματάς Πέτρος

Β2   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Δημητρακόπουλος Μιχάλης

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Γούβαλης Γιώργος

  ΤΑΜΙΑΣ:  Γκοτζάι Στέλλα

       ΜΕΛΟΣ:  Ζούπα Ίνα

       ΜΕΛΟΣ:  Γρίβα Δήμητρα

Β3   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Κυριαζής Γεράσιμος

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Μπάκος Κων/νος

  ΤΑΜΙΑΣ:  Κουφόπουλος Γιάννης

       ΜΕΛΟΣ:  Κοντογιάννης Αλέξανδρος

       ΜΕΛΟΣ:  Μπούτσαλης Στέλιος

Β4   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Σκούλικα Έφη

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Ντουμάνης Κων/νος

  ΤΑΜΙΑΣ:  Σακελλαροπούλου Κορίνα

       ΜΕΛΟΣ:  Ντάβαρης Θόδωρος

       ΜΕΛΟΣ:  Παπαδόπουλος Στέλιος

Β5   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Ωραιοπούλου Χριστιάνα

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Στρούζος Σίμος

  ΤΑΜΙΑΣ:  Τσιαμούλη Θεοδώρα

       ΜΕΛΟΣ:  Ωραιοπούλου Αιμιλία

       ΜΕΛΟΣ:  Τομαράς Αντώνης

Γ1   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Γκουντούφας Θανάσης

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Γιαννέα-Αναστασάτου Κων/να

  ΤΑΜΙΑΣ:  Ανθίδη Νεφέλη

       ΜΕΛΟΣ:  Βακάκης Ιάκωβος

       ΜΕΛΟΣ:  Δεδεψίδης Παναγιώτης

Γ2   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Κάβουρα Αφροδίτη

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Καρούτσου Μίνα

  ΤΑΜΙΑΣ:  Γραμμενίδης Αλέξιος

       ΜΕΛΟΣ:  Καρκάνη Αναστασία

       ΜΕΛΟΣ:  Δημουλής Κων/νος

Γ3   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Κολόμβος Γιάννης

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Λίτσα Βασιλική

  ΤΑΜΙΑΣ:  Κουζή Ιωάννα

       ΜΕΛΟΣ:  Κυπαρίσση Ναταλία

       ΜΕΛΟΣ:  Μαρνιέρου Άννα

Γ4   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Πριμικύρη Ραφαέλα

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Μπόσδας Φοίβος

  ΤΑΜΙΑΣ:  Ξαναλάτου Αθηνά

       ΜΕΛΟΣ:  Σεβαστού Ελένη Μαρία

       ΜΕΛΟΣ:  Παρασκευόπουλος Τάσος

Γ5   ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Τσολακίδης Κων/νος

  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Τράχου Ματίνα

  ΤΑΜΙΑΣ:  Χριστούλης Μιχάλης

       ΜΕΛΟΣ:  Τσάμη Ευριδίκη

       ΜΕΛΟΣ:  Σταυρόπουλος Γιάννης

 

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 27 επισκέπτες και κανένα μέλος