Η Διεύθυνση του Σχολείου μας και ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρουν θερμά όλους τους μαθητές που έδωσαν τον προσωπικό τους αγώνα στις πανελλαδικές  εξετάσεις και ιδιαιτέρως τους επιτυχόντες!!!

Συγχαρητήρια σε γονείς και  εκπαιδευτικούς που πάλεψαν και αυτοί δίπλα τους, όλο αυτό το επίπονο διάστημα της προετοιμασίας τους και υπήρξαν αρωγοί σε κάθε τους προσπάθεια, για να γίνει το όνειρό τους πραγματικότητα..!

Είμαστε υπερήφανοι για την προσπάθεια όλων.

Ξεχωριστά συγχαίρουμε την πρώτη των αριστευσάντων:

• Καραμπέτσου Ελένη του Δημητρίου ( ΟΠ Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής)                                   και τους αριστεύσαντες:
  • Μηλιώτη Φανή - Μαρία του Γεωργίου( ΟΠ Ανθρωπιστικών Σπουδών)
  • Γεκίλη Βίκτωρ - Εφραίμ του Θεοδώρου ( ΟΠ Ανθρωπιστικών Σπουδών)
  • Κοντέλη Μαρία του Ευρυπίδη (ΟΠ Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής)
  • Λαμπαδάρη Ζωή του Ιωάννη (ΟΠ Ανθρωπιστικών Σπουδών)
  • Κακκαβά Γεώργιο του Κωνσταντίνου (ΟΠ Θετικών Σπουδών)
  • Μπαρμπάτη Δημοσθένη - Νικόλαο του Στυλιανού (ΟΠ Σπουδών Υγείας)
  • Κουφόπουλο Παύλο - Φιλόθεο του Πέτρου ( ΟΠ Θετικών Σπουδών)

Επισημαίνουμε ότι, μεγάλος αριθμός μαθητών μας, 40 στο σύνολο, είχε συγκεντρώσει πάνω από 15000 μόρια, με μεγάλη πιθανότητα εισαγωγής σε σχολή της επιθυμίας τους.

Για όσους δεν υλοποιήθηκαν  οι προσδοκίες τους, να είναι σίγουροι ότι με στοχευμένη προσπάθεια και θέληση θα τις υλοποιήσουν την επόμενη χρονιά, φτάνει να μην εγκαταλείψουν τους στόχους και τα όνειρά τους.

Ε. Κωνσταντίνου ΜΕd

Φιλόλογος